Možné důvody zrušení veřejných kurzů a výsledků ze strany TIPSPORTu
pro projekt Rozpisy pro kurzové sázky1. Tvorba vlastních rozpisů z programu NEOMEZUJE limity výher na tiket !

Sází se každý tiket zvlášt, tedy neplatí limity vkladu jako v případě kombinované sázky na jednom tiketu. Lze vyhrát obrovské sumy až do limitu na každém vsazeném tiketu, pokud chytnete všechny zápasy, máte výhru na každém tiketu - dohromady to dělá při uhádnutí všech tipů (např. při 24 AKU na každém tiketu) obrovskou sumu, které se Tipsport bojí = riziko vysoké výplaty.

2. Vlastní rozpisy vytvořené programem JSOU LEVNĚJŚÍ !

než klasické kombinátory = menší případné prohry = menší zisk pro Tipsport

3. I když neuhodnete všechny zápasy, dostanete většinou ze sázky něco zpátky

a to díky optimalizaci rozpisů maximální možnou částku = menší zisky Tipsportu (při klasické AKU i kombinátoru prohrajete mnohem více nebo všechno u jednoduché AKU sázky)

4. Můžete více riskovat a přidat do rozpisu rizikovější tip !

s vysokým kurzem, pokud vyjde berete na některých tiketech o mnoho větší výhru, pokud nevyjde nevadí, máte svoje jisté (garanci rozpisu) a tedy opět vyhráváte = menší zisk pro Tipsport a riziko vysoké výplaty.

5. Stalo se, že někomu vyšel rozpis, který obsahoval vysoké AKU sázky

(viz. bod 1.) a bral výhru na všech tiketech = vysoká ztráta Tipsportu = chce se vyvarovat podobných sázek, přičemž v systému jsou takovéto sázky těžko odhalitelné díky rozepsání na jednotlivé tikety = ztížená až nemožná kontrola rizika sázek ze strany TIPSPORTU.


http://rozpisy.kvalitne.cz