Úspěšné sázky, výherní tikety, výhry Sazka, Sportka, LOTO, Grand


 
 • Co myslíte, fungují naše rozpisy ?

  Výhra ve Sportce

  Takto vypadá potvrzení výhry, které vyjede z terminálu při kontrole vyhrávajícího tiketu :)

  Ano, na tiketu je výhra 47 miliónů a nějaké drobné.


  Další přímo ze Sazky:

  Toto nám anonymně zaslal uživatel našeho programu Rozpisy pro loterie 2.04, kterému se ve středu minulý týden podařilo na náš rozpis chytit právě ono vysněné 1.pořadí ve Sportce. Anonymnímu výherci, který nám zaslal tyto fotografie MMS zprávama ze skrytého čísla samozřejmě

  GRATULUJEME !!!

  Podle ohlasů, kdy nám sázející zavolají, že vyhráli, je to již druhá větší výhra pomocí rozpisů. První nám oznámil sázející, kterému se podařilo vyhrát desetici ve hře Šťastných deset, výhra tak činila přesně 1.000.000,- Kč. Všem samozřejmě gratulujeme.

 • Bohužel vývoj projektu Rozpisy je ohrožen, především z důvodu stále větších problémů přímo se sázkovými společnostmi, které se všemožně snaží zabránit výhodným sázkám ve prospěch sázejících a už vůbec si nepřejí spolupráci na dalším vývoji a verzích programu. Především spol. Tipsport zrušila veřejné poskytování kurzové nabídky a výsledků a odmítá jakoukoliv spolupráci, dokonce vyhrožuje žalobou na naši adresu. Z tohoto důvodu byl program v tomto roce z naší nabídky stažen, přičemž samozřejmě není problém zjistit ony vyhlášené kurzy a doplnit do programu ručně, zjistit nejvýhodnější sázku, rozpis vytvořit a na terminálu vsadit. Přesto již program v naší nabídce nenajdete.

  Možné důvody proč spol. Tipsport nechce nadále spolupracovat si můžete přečíst zde - Tipsport nechce rozpisy.

  Podotýkám, že žádná ze sázkových společností se nijak finančně na projektech nepodílela a nepodílí a plné PROFi verze Rozpisů jsou nabídnuty všem sázejícím pouze za opravdu nízkou cenu licence, stěží pokrývající náklady na vytvoření a servis (FREE a DEMO verze s několika desítkami rozpisů jsou k dispozici i nadále zdarma). Z naší strany se jedná především o hobby, kdy pro zájem sázejících jsme doufám vytvořili opravdu přínosný, jedinečný a PLNĚ OVĚŘITELNÝ funkční systém zaručující výhru, pokud jsou podmínky rozpisu splněny.


(c) Copyright 2000-2013, Saxtron Software